odkurzacze centralne beam
 

Promocja »

z

..........

Jakość powietrza to podstawa zdrowego domu »

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że ponad 150 mln ludzi na całym świecie cierpi na astmę.
Blisko 20% Europejczyków cierpi na alergię i astmę z powodu substancji wdychanych w pomieszczeniach...
Z astmą i alergiami przybierającymi rozmiary epidemii – dotykają co piątego człowieka – rodziny szukają jak najtańszych rozwiązań, które pomogłyby im prowadzić normalne, aktywne życie.

System Centralnego Odkurzania Beam, do kilku razy silniejszy niż większość zwykłych odkurzaczy, może okazać się pomocny.

czytaj więcej »
..........

BEAM - specjaliści od sprzątania »

Sprzątanie domu może być znacznie łatwiejsze, jeśli zainstalujemy w nim system centralnego odkurzania BEAM ! Wszyscy zgodzą się z opinią, że przy budowie domu nikt nie wpadłby już na pomysł doprowadzania wody pitnej i odprowadzania ścieków inaczej niż centralnie. Podobnie higienicznie i wygodnie można usuwać kurz i zanieczyszczenia przy użyciu systemu centralnego odkurzania BEAM.

BEAM to najwyższa światowa jakość gwarantowana przez firmę Electrolux.

..........

Jak działa system centralnego odkurzania ? »

Centralny odkurzacz to nic innego jak jeszcze jedna instalacja, którą ukrywa się w ścianach naszego domu. Na jednym jej końcu znajduje się jednostka centralna, a na drugim gniazdo, do którego podłącza się wąż ssący. Brud i kurz wciągany wężem jest usuwany z pomieszczeń zamontowanymi w ścianach rurami. Większe drobinki zatrzymywane są w pojemniku odkurzacza, natomiast drobnoustroje i powietrze wyrzucane są na zewnątrz budynku. Użytkownik do dyspozycji ma tylko wąż ssący wraz ze szczotkami, który wkłada do gniazda. W ten sposób odbywa się uruchamianie systemu i sprzątanie.

czytaj więcej »
..........

Budowa systemu »

System BEAM to kompletny zestaw centralnego odkurzania. Poprzez przemyślane projekty i zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, system BEAM sprawia, że sprzątanie domu jest prostsze i zdrowsze.

Składniki systemu:

czytaj więcej »
..........

design projektowanie stron www  szczecin